Jak tanio organizować noclegi dla pracowników, prowadząc firmę?

Zatrudniasz pracowników z innych miejscowości, którzy codziennie muszą pokonywać kilkadziesiąt kilometrów w drodze do pracy? A może Twoja działalność opiera się na realizacji zleceń w różnych miejscowościach w kraju? Jeśli Twoi pracownicy wykonują obowiązki poza miejscem zamieszkania, powinieneś zorganizować dla nich nocleg. Dzięki temu nie tylko wydasz mniej na dojazdy, ale także zaoszczędzisz czas pracowników, którzy mogą go przeznaczyć na zasłużony odpoczynek. Jak wybrać odpowiedni nocleg, by zadowolić pracowników, a jednocześnie zbytnio nie obciążyć swojego budżetu? Poniżej podpowiadamy, jakie rozwiązanie jest najkorzystniejsze.

 

Tanie noclegi pracownicze – jaką opcję warto wybrać?

 

Organizując nocleg dla pracowników, powinieneś przede wszystkim kierować się ich komfortem. Odpoczynek po pracy jest niezwykle ważny, gdyż wpływa na efektywność wykonywania obowiązków następnego dnia oraz poprawia nastrój. Jeśli zatem szukasz właściwego miejsca, postaw na takie, które zagwarantuje prywatność i sprawi, że pracownicy zyskają namiastkę domu. Zrezygnuj z hoteli, które poza tym, że często są drogie, nie zapewniają właściwego komfortu, chociażby ze względu na to, że pracownicy nie mają dostępu do kuchni i są zdani na posiłki serwowane przez hotelowe restauracje. Alternatywnym rozwiązaniem jest zatem wynajem pokojów pracowniczych lub też apartamentów z dostępem do prywatnych łazienek i zapleczy kuchennych.

Wynajem kwater pracowniczych to gwarancja wygody. Mianowicie pracownicy mają do swojej dyspozycji w pełni wyposażone pokoje często z aneksami kuchennymi, w których mogą w spokoju odpocząć lub przygotować sobie posiłek. Co więcej, warto pamiętać, że taka opcja jest korzystniejsza także pod względem finansowym. Wybierając tanie noclegi z naszej oferty nieruchomości i pokojów na wynajem w Gliwicach i Zabrzu, przedsiębiorcy mogą sporo zaoszczędzić. Przy czym jednocześnie zyskują pewność, że warunki mieszkaniowe spełniają podstawowe standardy. W naszej ofercie znaleźć można zarówno apartamenty dla kilku osób, jak i kwatery pracownicze przystosowane do większych grup.

Komfortowe pokoje

Wybierz apartament, który najbardziej Ci odpowiada

Strzałka w lewo Strzałka w prawo

Mieszkania trzypokojowe z balkonem lub tarasem

Ikona gościmax. 7 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Jagiellońska

Ikona gościmax. 17 os.

Zobacz szczegóły

Mieszkanie dla 7 osób

Ikona gościmax. 7 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Spacerowa

Ikona gościmax. 15 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Styczyńskiego

Ikona gościmax. 7 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Tarnogórska

Ikona gościmax. 30 os.

Zobacz szczegóły

Mieszkanie trzypokojowe ze wspólną łazienką, toaletą oraz kuchnią

Ikona gościmax. 12 os.

Zobacz szczegóły

Studio dla siedmiu osób

Ikona gościmax. 7 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Hlubka

Ikona gościmax. 15 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Pocztowa

Ikona gościmax. 18 os.

Zobacz szczegóły
Zobacz wszystkie