Jak znaleźć komfortowy kwaterunek dla większej grupy pracowników?

Coraz więcej firm wykonuje zlecenia poza miejscem pracy oraz organizuje różnego rodzaju wyjazdy służbowe. W związku z tym pojawia się też problem znalezienia kwaterunku dla pracowników oddelegowanych do pracy lub pełnienia innych obowiązków poza miejscem zamieszkania. Wyjaśniamy, jak znaleźć komfortowe i korzystne cenowo noclegi dla firm.

 

Jakie kwatery pracownicze wybrać?

 

Wybór właściwych kwater dla pracowników to trudne zadanie. Trzeba wziąć pod uwagę zarówno cenę noclegów, ich lokalizację, jak i komfort pracowników, którzy powinni mieć zapewnione właściwe warunki do odpoczynku oraz regeneracji sił przed kolejnym dniem pracy lub służbowych spotkań. Obecnie rynek nieruchomości oferuje wiele korzystnych cenowo rozwiązań. To spore ułatwienie, bo pracodawcy nie muszą wybierać pomiędzy ceną i standardem noclegów, które zarezerwują dla zatrudnionych osób. Tradycyjne hotele pracownicze i kwatery prywatne coraz częściej zastępują przeznaczone na wynajem mieszkania – pozwalają one normalnie funkcjonować po pracy także większej grupie pracowników. To świetne rozwiązanie, które gwarantuje zarówno komfort, jak i poczucie prywatności w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Dlaczego warto wybrać kwatery Silesia?

 

Oferujemy komfortowe, korzystne cenowo i dopasowane do potrzeb różnych klientów mieszkania na wynajem, które doskonale spełniają obowiązujące na rynku kwater pracowniczych standardy. Dbamy o to, aby korzystający z naszych nieruchomości pracownicy czuli się jak we własnym domu. Stawiamy na wysoki standard wykończenia i wyposażenia oddawanych do Państwa dyspozycji kwater pracowniczych. Dogodna lokalizacja to kolejny atut naszych nieruchomości, które można dopasować do liczby pracowników, a także budżetu przeznaczonego na noclegi podczas wyjazdów służbowych. Oferujemy m.in. mieszkania typu studio oraz przestronne mieszkania dla większych grup pracowników, które umożliwiają swobodne przygotowywanie posiłków oraz gwarantują wygodę wypoczynku. Dysponujemy nieruchomościami, które pozwalają zakwaterować nawet kilkunastoosobowe grupy, co znacząco ułatwia planowanie służbowych wyjazdów i pozwala sporo zaoszczędzić. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz sprawdzenia dostępności kwater pracowniczych w interesującym Państwa terminie.

Komfortowe pokoje

Wybierz apartament, który najbardziej Ci odpowiada

Strzałka w lewo Strzałka w prawo

Studio dla siedmiu osób

Ikona gościmax. 7 os.

Zobacz szczegóły

Mieszkanie trzypokojowe ze wspólną łazienką, toaletą oraz kuchnią

Ikona gościmax. 12 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Spacerowa

Ikona gościmax. 15 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Hlubka

Ikona gościmax. 15 os.

Zobacz szczegóły

Studio czteroosobowe z prywatną łazienką oraz kuchnią

Ikona gościmax. 4 os.

Zobacz szczegóły

Mieszkanie dla 7 osób

Ikona gościmax. 7 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Cichociemnych

Ikona gościmax. 6 os.

Zobacz szczegóły

Pokoje dwuosobowe z prywatną łazienką

Ikona gościmax. 2 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Tarnogórska

Ikona gościmax. 30 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Przejazdowa

Ikona gościmax. 15 os.

Zobacz szczegóły
Zobacz wszystkie