Na co zwrócić uwagę przy wyborze pokojów pracowniczych na nocleg?

Wynajęcie kwater pracowniczych ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają one osobom zatrudnionym na komfortowy wypoczynek, jeśli przez jakiś czas wykonują swoje obowiązki poza swoim miejscem zamieszkania czy też przebywają na delegacji. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba tracić czasu na męczące dojazdy do firmy, ani też wydłużać dnia pracy, aby szybciej ukończyć zlecenie. Co jednak jest ważne podczas wyboru lokum dla pracowników?

 

Co jest ważne podczas wyboru kwatery dla pracowników?

 

Żeby wynajmowanie lokum dla pracowników nie mijało się z celem, przy jego wyborze należy zwrócić uwagę na lokalizację. Kwatera powinna być blisko miejsca wykonywania obowiązków. Istotne jest także to, aby dojazd do siedziby firmy nie stanowił problemu. Dla przebywających w lokum osób sporym udogodnieniem będzie również bliska obecność marketu, restauracji czy też atrakcji, którymi można urozmaicić sobie wolniejszy dzień. Wybierając pokoje pracownicze, warto także postawić na te oferujące bezpłatny parking. Dzięki temu pracownicy będą mogli zostawić swoje pojazdy w bezpiecznym miejscu, blisko kwatery, a na co dzień samochód znacznie ułatwi im poruszanie się po mieście, a co najważniejsze — dojazd do pracy, ponieważ nie zawsze można liczyć na komunikację miejską.

Ważną kwestię podczas wyboru dostosowanych do potrzeb pracowników kwatery stanowi jej wyposażenie. W związku z tym trzeba zwrócić uwagę na to, czy w danym mieszkaniu, pokoju lub apartamencie jest dostępne Wi-Fi, lodówka, kuchenka, mikrofalówka, czajnik, a także naczynia i sztućce. Pracownicy powinni czuć się komfortowo, przebywając w danym miejscu. Dodatkowymi udogodnieniami są m.in. telewizor, szafki czy też łazienka w pokoju. W zależności od potrzeb dobrze również, jeśli można wybrać, ile osób ma być zakwaterowane w danym miejscu i to, czy do dyspozycji ma być dostępne całe mieszkanie, czy określone pokoje lub apartament.

Wygodne pokoje

Wybierz mieszkanie, które najbardziej Ci odpowiada

Strzałka w lewo Strzałka w prawo

Mieszkanie dla 7 osób

Ikona gościmax. 7 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Jana Pawła

Ikona gościmax. 8 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Pocztowa

Ikona gościmax. 18 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Jagiellońska

Ikona gościmax. 17 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Przejazdowa

Ikona gościmax. 15 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Styczyńskiego

Ikona gościmax. 7 os.

Zobacz szczegóły

Mieszkania trzypokojowe z balkonem lub tarasem

Ikona gościmax. 7 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Hlubka

Ikona gościmax. 15 os.

Zobacz szczegóły

Kwatery Nowy Świat

Ikona gościmax. 10 os.

Zobacz szczegóły

Mieszkanie dla 5 osób

Ikona gościmax. 5 os.

Zobacz szczegóły
Zobacz wszystkie